Jak przygotować nowe szpilki na wielkie wyjście?

Planując udział w jakiejś większej imprezie dobrze jest wcześniej poświęcić chwilę uwagi, aby wymyślić w co się ubierzemy. Należy zrobić to w takim czasie, żeby w razie potrzeby móc spokojnie zmienić lub wyczyścić sukienkę, dokupić dodatki albo przygotować buty. Warto skupić się na obuwiach, one bowiem są najważniejsze, w nich spędzimy dłuższy czas i jeśli okażą się niewygodne to zepsują nam humor na cały wieczór. Nowe szpilki mogą wymagać dużo uwagi i nie powinny leżeć w pudełku, nie ruszane aż do wielkiego dnia.

Nowe czy stare buty?

nowe szpilki ze sklepu GemreZabiegi kosmetyczne oraz odpowiedni ubiór mają zapewnić nam dobre samopoczucie i piękny wygląd, tak ważne podczas każdej gali. Dobrze, aby każdy element stylizacji był do siebie dopasowany i czysty, niezniszczony. Dlatego też, jeśli nie mamy pasujących butów lub te, które posiadamy nie prezentują się najlepiej powinnyśmy zainwestować w nowe szpilki ze sklepu ze sklepu Gemre. Zakupów nie można odkładać na ostatnią chwilę,  powinny być one przemyślane, a przede wszystkim buty muszą być dokładnie w naszym rozmiarze.

Czas przygotować szpilki

Nowe szpilki ze sklepu Gemre dobrze jest sprawdzić i w razie potrzeby nieco dopasować do stopy. Każdy człowiek ma nieco inną stopę i inaczej chodzi, o ile w większości butów nie ma to znaczenia, to w przypadku szpilek mała różnica może spowodować duży ból. Nowe obuwie ubieramy w domy i chodzimy w nich tak długo, jak to możliwe. Jeśli wybieramy się w nich gdzieś, gdzie można tańczyć dobrze będzie spróbować wykonać kilka kroków tanecznych. Jeżeli po tym wszystkim nie bolą nas stopy, a nowe szpilki ze sklepu są wygodne to możemy spokojnie założyć je na imprezę. W innym przypadku warto spróbować nieco rozbić buty zamiast oddawać je do sklepu i szukać następnych.

Za małe czy za duże?

Zanim przeprowadzimy którykolwiek z zabiegów dobrze sprawdzić z jakiego materiału są wykonane szpilki. Skóra i zamsz powinny bez problemu dopasować się do stopy, sztuczne materiały mogą zachowywać się różnie. Aby rozbić buty należy najpierw zmiękczyć materiał, a później go rozciągnąć. Do zmiękczenia można uczyć specjalnego środka, pary wodnej, ciepłego powietrza z suszarki do włosów lub wody. Każdy z wspomnianych należy zastosować wewnątrz buta, a następnie wsunąć stopę w grubej skarpecie i pochodzić dłuższą chwilę. W razie niezadowalających efektów zabieg można powtórzyć. W przypadku za dużych butów najlepiej zastosować wkładki lub zapiętki zmniejszające. Jeśli sami boimy się eksperymentować lub nie możemy sobie poradzić z niewygodnymi szpilkami można udać się do szewca, który za niewielkie pieniądze pomoże nam dopasować buta do stopy.

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *