Modna biżuteria, czyli jak być piękną

Panie chętnie noszą biżuterię. Kupują kolczyki, bransoletki oraz naszyjniki. Mogą cieszyć się pięknymi ozdobami w niewysokiej cenie. Ładne kolczyki z kamieni, plastiku lub metalu mogą być wymarzoną ozdobą.

W lecie królują plastikowe naszyjniki i bransoletki. Ozdobienie czarnej sukienki kolorowymi plastikowymi ozdobami to dobry pomysł. Koraliki tworzą piękne, długie naszyjniki. Niejedna pani dobrze ocenia takie ozdoby. Koraliki mogą być w jednym kolorze, na przykład czerwone, niebieskie czy zielone lub wielokolorowe. Można kupić gotowe koraliki lub samodzielnie wykonać zestaw biżuterii. Efektowne ozdoby są hitem i sposobem na nadanie ubraniom wysokiej klasy.

Co zdobi wieczorowe ubrania?

Ubrania wieczorowe wymagają nieco bardziej wyrafinowanych ozdób – srebrne kolczyki, naszyjniki i brosze to najlepszy wybór. Taką biżuterię można nabyć w galeriach sztuki. Tam efektownych oraz oryginalnych ozdób nie brakuje. Nie są to rzeczy tanie, ale na pewno są autorskie i zdobią każdy ubiór. Panie lubią nosić ładne kolczyki, które są wyjątkową ozdobą oraz sposobem na dodanie urody niejednej damie.

Kamienie półszlachetne lub szlachetne także zdobią każde ubranie – korale, szafiry, ametysty czy bursztyny połączone ze stalą chirurgiczną, srebrem lub złotem kreują niezwykłe ozdoby. Panie dobrze oceniają piękne dodatki, a biżuteria to najlepszy sposób na nadanie urody zwyczajnej czarnej sukience czy dzierganemu swetrowi. Efektowne ozdoby ze stali chirurgicznej, kości czy drewna zdobią każdą panią. To klasyka gatunku i najlepszy wybór dla wymagających pań.

Niekonwencjonalne połączenia

Ciekawie wygląda biżuteria ze stylizowanej skóry, efektowna, elegancka i dodająca urody paniom w każdym wieku. Jeśli broszka jest duża to powinna być jedynym ozdobnym elementem. Jeśli pani kupuje małą broszkę to może do niej dobrać klipsy lub kolczyki – także nieduże. Nie ma nic gorszego od nadmiaru ozdób, które jedynie szpecą, a nie zdobią. Modna pani wie, że mniej znaczy więcej i nie obwiesza się biżuterią niczym choinka bombkami. Bardzo modne są srebrne drobiazgi zdobione cyrkoniami, efektowne i ładnie wykończone.

Dobra jakość takich drobiazgów to podstawa, a ładną biżuterię obecnie można nabyć w każdym sklepie jubilerskim. Panie lubią mieć szkatułkę pełną drobiazgów, zmieniać codziennie taką biżuterię i dodać sobie urody. Srebro to najlepszy metal – nie jest drogi, dobrze się nosi, można go przekazać innym osobom w prezencie. Złoto jest droższe i nie każda pani może sobie pozwolić na zakup takich drobiazgów. Srebro jest uniwersalne, pasuje do każdego ubrania.

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *