Gdy przychodzi okazja do obdarowania prezentem to zazwyczaj w głowie jest pustka. Solenizant nie wskazał konkretnej rzeczy, która chciałby dostać, więc każdy prezent wydaje się być niedopasowany do potrzeb. Pełni obaw zastanawiamy się, czy nasz pomysł przypadnie do gustu, bo to, że my sami chcielibyśmy dostać dany prezent nie oznacza, że innym się spodoba.

Pomoc w doborze prezentu

Na szczęście wiele Firm sprzedających upominki pomaga dobrać prezent, tak aby zadowolić obdarowanego. Wystarczy wklepać odpowiednie parametry: płeć, wiek, zainteresowania, typ osobowości i typ prezentu jaki chcielibyśmy przekazać. Niektórzy bardzo lubią prezenty praktyczne, inni uważają, że prezent powinien stanąć na ich półce i być kolejną sztuką w kolekcji bibelotów.

A może koszulka?

Koszulki ze śmiesznymi napisamiJednym z praktycznych pomysłów na prezent są koszulki. Praktycznie każdy je nosi – sportowe, przewiewne koszulki są fajnym elementem ubioru. Gdy mają jakiś nadruk to tym lepiej - nie wiele osób nosi jednobarwne koszulki? Czasem są to koszulki ze śmiesznymi napisami – zwłaszcza podarowane na 18stkę. Tutaj wybór jest ogromny. Właściwie każdy napis jest możliwy do nadrukowania. Ostatnio nawet drukuje się obrazki na indywidualne zamówienie klienta.

Jakość jest ważna

Kupując koszulkę ze śmiesznymi napisami trzeba zwrócić uwagę na jakość materiału i nadruku. Nie warto wybierać najtańszych – gdyż te po kilku praniach z powodzeniem mogą przydać się na szmatę do podłogi. Jeśli osoba obdarowana nie lubi prać ręcznie zwróćmy uwagę na instrukcje prania podaną przez producenta. Omijajmy wtedy koszulki z symbolem prania ręcznego. Śmieszny napis na koszulce może dotyczyć również starszego solenizanta lub świeżo upieczonego małżonka lub rodzica. „Mamuśka rządzi” „Słucham taty i mamy.... jak śpię” i inne napisy skutecznie przykuwają uwagę otoczenia. Ostatnio popularne są nawet ubranka dla małych dzieci typu body i pajacyki. Jest to fajny prezent chociażby z okazji narodzin dziecka. Koszulka ze śmiesznym napisem "Panienka do wzięcia... na ręce" wygląda słodko na małym człowieku.

Rozmiar rozmiarowi nie równy

Aby uniknąć niepotrzebnych rozczarowań dobrze jest sprawdzić dokładne wymiary kupowanej koszulki. Czasem rozmiar z firmy A ma zupełnie inny wymiary niż w firmie B. Najlepiej zmierzyć koszulkę, która nosi dana osoba i porównać wykonane pomiary z wymiarami podanymi przez sprzedawcę. na szczęście polskie prawo dopuszcza możliwość zwrotu lub wymiany ubrań kupowanych przez internet, lecz lepiej uniknąć tych sytuacji, aby nie narażać się na niepotrzebne, dodatkowe koszty wysyłki.

Zobacz koszulki ze śmiesznymi napisami na stronie https://centrumkoszulek.pl/192-koszulki-ze-smiesznymi-napisami