Torebka Versace cieszy się ogromną popularnością. Niejedna pani bardzo chciałaby mieć taki egzemplarz w swojej szafie. Chociaż i inne firmy również pożądane są przez kobiety. Pamiętajmy o tym, aby nie kierować się tylko modą podczas wybierania torebki. Warto poznać kilka zasad odnośnie dopasowywania torebki do ubrania. Dzięki temu całościowe stylizacje będą się lepiej prezentować, a kobieta będzie czuła się o wiele pewniej i atrakcyjniej.

Dopasowana torebka

Jeszcze kilkanaście lat temu wiele kobiet zwracało uwagę na to, aby torebka marki Versace czy też jakiejkolwiek innej marki, dopasowana była do koloru butów. Był to swego rodzaju wyznacznik, którego należało się trzymać. Dzisiaj te czasy się zmieniły. Nie należy kierować się tylko odcieniem kolorystycznym obuwia, ale ze spokojem można zwrócić uwagę również na inne detale, jak np. czapka na głowie czy też inne modne dodatki, które mamy przy sobie. Torebka musi zostać harmonijnie dopasowana do całości stylizacji. Chociaż, należy tutaj wspomnieć, że ostatnio na topie jest stawianie na kontrasty, np. czarne buty – biała torebka marki Versace, białe buty – czarna torebka lub też jeszcze inne odcienie, jakie też przyjdą nam do głowy. Takie zestawienia są na topie. Przy czym należy uważać z tymi kontrastami, aby nie przesadzić zbyt mocno, dzięki czemu cała stylizacja będzie powiewała kiczem. Torebka nie musi być w jednakowym kolorze. Można dopasować ją również pod względem materiału lub też pod względem stylu przewodniego, jeżeli chodzi o całościowy strój.

Jak należy wybierać torebkę?Torebka a sylwetka człowieka

Wielu specjalistów, którzy na co dzień zajmują się modą, zwraca uwagę na to, aby torebka Versace czy też inne marki została dopasowana do sylwetki człowieka. O co dokładnie chodzi? Panie, które są niskiego wzrostu mogą zostać "przytłoczone" przez wielkie i pojemne torebki. Z kolei kobiety, które mogą pochwalić się bujnymi kształtami mogą niezbyt efektownie prezentować się z malutkimi kopertówkami czy też kuferkami w ręce. W tym drugim przypadku ze spokojem będzie można wybrać torebkę typu listonoszka. W przypadku pań drobniejszych torebka Versace małych rozmiarów będzie prezentować się niezwykle efektownie. Do tego mogą one zdecydować się na torebkę na krótkim pasku.
Prawda jest taka, że nie ma jednej, uniwersalnej torebki na każdą okazję. Chyba każda, pewna siebie i świadoma kobieta doskonale wie, że w swojej szafie powinna mieć kilka torebek, które będzie można dopasować do różnych sytuacji, dzięki czemu stylizacja będzie kompletna i modna.