Gustowne i atrakcyjne wnętrza domowe zawsze przyciągają uwagę, budząc podziw i zainteresowanie gości. Modne i wygodne meble oraz umiejętnie dopasowane dodatki i szczegóły, znacznie uatrakcyjniają pomieszczenia, przez co ich wystrój staje się przyjemny dla oka i komfortowy w codziennym funkcjonowaniu. W każdym salonie czy sypialni, na szczególną uwagę zasługuje okno i jego dekoracja, stając się integralną częścią wystroju pomieszczenia. Dlatego tak ważna jest jego odpowiednia aranżacja, która wywiera istotny wpływ na wygląd wnętrza,dodając mu charakteru i wyjątkowego uroku.

Funkcjonalna i dekoracyjna rola szyn sufitowych

KS System, szyny zasłonowe - funkcjonalną i dekoracyjną ozdobą oknaCałkowite zaciemnienie salonu, bądź sypialni staje się wręcz konieczne, gdy gorące letnie promienie słoneczne nie dają wypocząć i zrelaksować się, utrudniając komfortowe przebywanie w tym pomieszczeniu. KS System to idealna propozycja do każdego pomieszczenia, od którego oczekuje się szybkiego i bezproblemowego zasłonięcia wszystkich okien. Szyny zasłonowe doskonale odnajdują się we wszystkich przestrzeniach mieszkalnych, zarówno tam, gdzie dominuje styl nowoczesny, jak i klasyczny. Subtelna i delikatna forma oraz minimalistyczny design sprawia, że KS System sprawdzają się nie tylko pod względem użytkowym, ale też dekoracyjnym. Tego rodzaju szyny nie wymagają żadnych specjalnych mocowań ani wsporników, przez co ich konstrukcja jest lekka i niezwykle zgrabna, a pomieszczenie nie traci na elegancji i szyku.

Dekoracja okien jak spod igły

KS System doskonale odnajduje się we wszystkich pomieszczeniach, w których zależy ich użytkownikom na komfortowym i prostym zasłanianiu okien, a także tam, gdzie nie udaje się zamontować karnisza. Estetyczny wygląd i wyjątkowa lekkość takich szyn umożliwiają ich montowanie na wszelkiego rodzaju ściankach kartonowo - gipsowych, które nie utrzymałyby ciężaru tradycyjnego karnisza. KS System znakomicie sprawdzają się w pokojach narożnych, tworząc wyjątkową ozdobę złożoną z zasłon i firan, skutecznie przy tym zaciemniając okna w razie konieczności. Tego rodzaju szyny sufitowe z powodzeniem można wykorzystywać zarówno w pomieszczeniach niskich, jak i wysokich. Szyny zasłonowe to idealny sposób na stworzenie klimatycznej, modnej i urokliwej przestrzeni mieszkalnej, w której to okno i jego oprawa stają się gwarantem udanego wystroju.Trwałe i odporne na działanie słońca, umożliwiają długotrwałe użytkowanie, bez ryzyka utraty ich atrakcyjnego wyglądu, dzięki czemu są tak chętnie wybierane do nowoczesnych i klasycznych salonów i sypialni.