Gdy zaczynamy się spotykać z nowym partnerem, nasze uczucia są bardzo intensywne i wydaje się, że tak będzie już zawsze. Niestety, zwykle okazuje się, że po kilku latach związku płomień namiętności gaśnie i wiele swojej energii skupiacie na realizowanie codziennych obowiązków lub celów zawodowych. To zjawisko nie powinno być niepokojące, ponieważ tak naprawdę dotyczy większości par i jest kolejnym naturalnym etapem relacji. Mimo tego, dobrze jest raz na jakiś czas podsycać iskierki namiętności i zarezerwować trochę czasu na bycie ze sobą. Zorganizowanie randki – niespodzianki będzie fajnym pomysłem na połączenie tych dwóch spraw.

Domowe porządki

Porządek panujący w domu to pierwszy punkt, któremu dobrze jest się przyjrzeć. Jeżeli macie ustalony podział obowiązków w domu i tym razem wypada kolej partnera, warto podjąć ten wysiłek i posprzątać ewentualny bałagan. Bywa, że nawet najpyszniejsza kolacja i najprzyjemniejsze atrakcje nie będą w stanie zrobić oczekiwanego wrażenia, gdy w mieszkaniu panuje nieporządek. Czyste otoczenie sprzyja dobremu samopoczuciu i romantycznej atmosferze.

Staranny ubiór i makijaż

Często zdarza się, że mieszkający ze sobą partnerzy przestają bardzo dbać o swój wygląd w sytuacjach, kiedy są jedynie sami ze sobą. Nie chodzi oczywiście o jakieś rażące zaniedbania, ale o zwyczajne skupienie się na własnej wygodnie w warunkach domowych. Każdego dnia trzeba wyszykować się do pracy i mierzyć się z licznymi obowiązkami. Nic dziwnego w tym, że wiele kobiet w czasie wolnym woli ubrać się wygodnie i nie robić makijażu. Taka zorganizowana randka to jednak okazja, kiedy makijaż i ubiór mają szczególne znacznie. Przygotowując się na wieczór, warto wybrać z szafy najlepszą kreację. Niech nie będzie Ci szkoda zakładać Twojej eleganckiej sukienki. W ten sposób pokażesz, że Twój parter jest dla Ciebie bardzo ważny. bielizna wyszczuplającaPod wybrany strój możesz założyć też bieliznę wyszczuplającą, która zamaskuje niedoskonałości i poprawi kształt Twojej sylwetki. Jeżeli z biegiem lat Twoje proporcje się nieco zmieniły, bielizna wyszczuplająca pomoże Ci je nieco skorygować i sprawi, że ulubiona sukienka będzie wyglądać na Tobie naprawdę obłędnie. W udanych związkach zazwyczaj nie chodzi też o sam fizyczny efekt, jaki daje bielizna wyszczuplająca, ale po prostu o pokazanie, że druga osoba jest na tyle ważna, że warto podjąć ten wysiłek.

Atrakcje na wieczór

Najpopularniejszymi atrakcjami, które będą odpowiednie na domowej randce, są kolacja i przyjemny seans filmowy. Smaczny posiłek możesz przygotować sama lub zamówić online. Jego pochodzenie prawdopodobnie będzie miało drugorzędne znaczenie, a zamawiając jedzenie z restauracji zaoszczędzisz nieco czasu na innego rodzaju przygotowania. Wybierając film i inne rozrywki na wieczór, zwróć uwagę czy Twojemu partnerowi również będą się one podobały. Wzruszającą komedię romantyczną możesz obejrzeć także z koleżanką, a w taki wieczór jak ten liczy się przecież obustronne zadowolenie.