Panie chętnie noszą biżuterię. Kupują kolczyki, bransoletki oraz naszyjniki. Mogą cieszyć się pięknymi ozdobami w niewysokiej cenie. Ładne kolczyki z kamieni, plastiku lub metalu mogą być wymarzoną ozdobą.

W lecie królują plastikowe naszyjniki i bransoletki. Ozdobienie czarnej sukienki kolorowymi plastikowymi ozdobami to dobry pomysł. Koraliki tworzą piękne, długie naszyjniki. Niejedna pani dobrze ocenia takie ozdoby. Koraliki mogą być w jednym kolorze, na przykład czerwone, niebieskie czy zielone lub wielokolorowe. Można kupić gotowe koraliki lub samodzielnie wykonać zestaw biżuterii. Efektowne ozdoby są hitem i sposobem na nadanie ubraniom wysokiej klasy.

Co zdobi wieczorowe ubrania?

Ubrania wieczorowe wymagają nieco bardziej wyrafinowanych ozdób - srebrne kolczyki, naszyjniki i brosze to najlepszy wybór. Taką biżuterię można nabyć w galeriach sztuki. Tam efektownych oraz oryginalnych ozdób nie brakuje. Nie są to rzeczy tanie, ale na pewno są autorskie i zdobią każdy ubiór. Panie lubią nosić ładne kolczyki, które są wyjątkową ozdobą oraz sposobem na dodanie urody niejednej damie.

Kamienie półszlachetne lub szlachetne także zdobią każde ubranie - korale, szafiry, ametysty czy bursztyny połączone ze stalą chirurgiczną, srebrem lub złotem kreują niezwykłe ozdoby. Panie dobrze oceniają piękne dodatki, a biżuteria to najlepszy sposób na nadanie urody zwyczajnej czarnej sukience czy dzierganemu swetrowi. Efektowne ozdoby ze stali chirurgicznej, kości czy drewna zdobią każdą panią. To klasyka gatunku i najlepszy wybór dla wymagających pań.

Niekonwencjonalne połączenia

Ciekawie wygląda biżuteria ze stylizowanej skóry, efektowna, elegancka i dodająca urody paniom w każdym wieku. Jeśli broszka jest duża to powinna być jedynym ozdobnym elementem. Jeśli pani kupuje małą broszkę to może do niej dobrać klipsy lub kolczyki - także nieduże. Nie ma nic gorszego od nadmiaru ozdób, które jedynie szpecą, a nie zdobią. Modna pani wie, że mniej znaczy więcej i nie obwiesza się biżuterią niczym choinka bombkami. Bardzo modne są srebrne drobiazgi zdobione cyrkoniami, efektowne i ładnie wykończone.

Dobra jakość takich drobiazgów to podstawa, a ładną biżuterię obecnie można nabyć w każdym sklepie jubilerskim. Panie lubią mieć szkatułkę pełną drobiazgów, zmieniać codziennie taką biżuterię i dodać sobie urody. Srebro to najlepszy metal - nie jest drogi, dobrze się nosi, można go przekazać innym osobom w prezencie. Złoto jest droższe i nie każda pani może sobie pozwolić na zakup takich drobiazgów. Srebro jest uniwersalne, pasuje do każdego ubrania.