Śmiało można powiedzieć, że firma Samsonite jest światowym liderem w zakresie produkcji profesjonalnych akcesoriów bagażowych. Ta powszechnie znana marka jest obecna na rynku od ponad wieku, co jest chyba najlepszym potwierdzeniem jej jakości. Dość powiedzieć, że torba na laptopa Samsonite jest marzeniem każdej osoby, której tryb życia wymaga częstego podróżowania z komputerem.

Stuletnia jakość

torba na laptopa SamsoniteChociaż Samsonite ma swoją siedzibę w Tsim Sha Tsui, w Hongkongu, to została założona przed ponad stu laty w Denver, w Stanach Zjednoczonych. Firma skupia się na produkowaniu różnorodnych plecaków, walizek, etui oraz toreb, których głównym przeznaczeniem jest transportowanie urządzeń elektronicznych. Oferta skierowana jest właściwie do wszystkich, a więc można spotkać biznesmena niosącego torbę na laptopa Samsonite, jak również turystę, który nosi swoją lustrzankę w etui tej marki. Produkty te są popularne zarówno wśród klientów biznesowych jak i prywatnych – każdy bowiem chce, aby ich sprzęt elektroniczny był tak bezpieczny, jak to tylko możliwe.

Szeroka oferta

Najpopularniejsze produkty z logo Samsonite to zdecydowanie specjalne plecaki przygotowane dla fotografów, walizki na sprzęt elektroniczny, etui do tabletów, notebooków i telefonów. Torba na laptopa Samsonite to również popularny widok, zarówno na zebraniach biznesowych jak i uczelnianych wykładach.

Torby te są zresztą świetnym przykładem na to, jak przemyślane są produkty tej firmy. Wykonanie ich z najlepszych, najbardziej trwałych materiałów i zaprojektowanie ich tak, by były kompatybilne z jak największą gamą komputerów jest oczywiste. Projektanci tych toreb zadbali jednak również o to, by miały wymiary bagaży podręcznych, które można wnosić na pokład samolotów. Co więcej, torby te występują nawet w dwóch wersjach – damskiej oraz męskiej. Z taką samą pieczołowitością i pomysłowością Samsonite podchodzi do wszystkich swoich produktów. W tym właśnie leży tajemnica ich sukcesu i tego, że marka ta jest z nami już od ponad stulecia.