Tede, czyli Jacek Graniecki  jest jednym z najpopularniejszych artystów polskiej sceny hip-hopowej. Znany jest między innymi z takich utworów jak "Ostatnia noc", "Pażałsta", "Melo Inferno", czy "Jakby jutra miało nie być". Rozpoczął działalność w 1994 roku. Współpracował z takimi artystami jak Pezet, O.S.T.R, Natalia Kukulska oraz Patracja Kazadi. Został pięciokrotnie nominowany do Nagrody Fryderyki, został laureatem nagrody Złotej Felgi, a jego albumy rozeszły się w ponad dwustu tysiącach egzemplarzy. Wraz z Peją jest artystą, który wydał największą liczbę albumów znajdujących się na polskiej liście przebojów. Jest właścicielem firmy odzieżowej od 2006 roku. W sklepie znajdziemy takie produkty jak czapki, koszulki, bluzy, saszetki, a także wiele ubrań dla płci pięknej. Jacek wpadł na pomysł stworzenia firmy już w 1998 roku.

Pierwsza polska marka streetwearowa

plny

PLNY Textylia jest najlepiej rozpoznawalną i najbardziej oryginalną marką odzieży hip-hopowej w Polsce. Na początku rozwoju PLNY były sprzedawane w skateshopach przy współpracy z Michałem Rejentem. w 2011 roku otwarto pierwszy, oficjalny sklep PLNY Textylia w Warszawie przy ulicy Chmielnej 24, a w 2015 otworzono drugi sklep we Wrocławiu przy ulicy Leszczyńskiego 5. Prowadzona jest także strona internetowa plny.pl. W sklepie znajdziemy między innymi bluzy, koszulki, spodnie, spodenki, czapki, koszule, skarpetki, kubki i ręczniki. Tekstylia są produkowane z materiałów najwyższej jakości oraz gwarantują stuprocentowo oryginalny hip-hopowy outfit.

PLNY LALA

PLNY LALA to dział skierowany do płci pięknej. Działa od 2009 roku, a ubrania są projektowane przez Elisę Minetti, niezwykle barwną oraz skromną postać. W ofercie PLNY LALA znajdziemy takie produkty jak koszule, koszulki, kurtki, bluzy, stroje kąpielowe, szlafroki, piżamy, sukienki, spódnicę, bieliznę, body, torby, czapki, skarpetki, ręczniki, poduszki, kubki, paski, a także biżuterie. Linia odzieżowa LALA cieszy się bardzo dużą popularnością wśród fanek rapu. Ubrania są niesamowicie kobiece, modne, wygodne oraz stuprocentowej jakości. LALA ma swoje sklepy stacjonarne w Warszawie przy ulicy Chmielnej 24, Mokotowskiej 26 oraz we Wrocławiu przy ulicy Leszczyńskiego 5. Prowadzony jest również sklep internetowy plnylala.pl. Firma zasłynęła między innymi linią ubrań "Warszawska Lala" oraz "Take off your color". PLNY Textylia ubiera już ponad pół Polski. Popularność tej kreatywnej firmy świadczy o wspaniałej jakości produktach i niesamowitym wyglądzie klientów sklepu.