Niezależnie od tego, czy planujemy organizację sylwestra w domu, czy też wychodzimy do znajomych, na bal lub w plener coraz popularniejszym trendem jest przygotowanie specjalnych dekoracji. Przede wszystkim elegancki wystrój nie tylko uprzyjemni czas oczekiwania na przyjście Nowego Roku, ale także podkreśli nieszablonowy charakter wnętrza. Dekoracjami sylwestrowymi będziemy w stanie stworzyć bardzo ciekawy klimat. Co istotne, mogą być one wykonane samodzielnie lub też zakupione w ulubionym sklepie. Ważne, by podkreślić aranżację i stworzyć konsekwentny wystrój.

Dekoracje sylwestrowe na stole

Elementy dekoracyjneMiejscem centralnym noworocznych spotkań jest oczywiście stół. Dekoracje sylwestrowe mogą być niezwykle oryginalne i są najlepszym sposobem na to, by na przykład podkreślić tematyczny charakter imprezy. Oczywiście głównymi gadżetami będą kwiaty i świeczniki, które nadadzą całości wystroju niezwykle eleganckiego charakteru. Poza tym możemy wykazać się kreatywnością i przygotować dekoracje sylwestrowe np. stąd: https://partybudziki.pl/pol_m_Przyjecia_Okazje_Sylwester-i-Nowy-Rok_Dekoracje-sylwestrowe-602.html , wykorzystując motyw zmieniających się cyfr lub też tarcze zegara. Do tego celu można przygotować na przykład etykietki, które tradycyjnie stawia się przy nakryciu. Niezwykle kreatywne będą również życzenia spersonalizowane dla każdego z gości lub też bliskich osób. Takie życzenia można  na przykład zamknąć w znanych wszystkim chińskich ciasteczkach lub balonach. Dodatkowo w ciekawy sposób można udekorować kieliszki do szampana, butelki czy nawet cooler.

Gadżety, ozdoby, dodatki

Niezwykle popularne są dekoracje sylwestrowe, które świetnie wyglądają i doskonale smakują. Ciekawe elementy na ciastkach, deserach czy też atrakcyjny sposób podania sałatki i innych smakołyków sprawiają, że stół będzie prezentować się niezwykle atrakcyjnie. Poza tym warto zadbać o wykończenie. Dostępne są ozdobne wykałaczki z motywami sylwestrowymi, które rewelacyjnie sprawdzą się przy przygotowaniu tak popularnych na imprezie koreczków. Taki gadżet też można przygotować samodzielnie. Hitem dekoracji sylwestrowych są również balony, a nawet całe kolorowe lub jednobarwne kompozycje. Eleganckie efekt w ciekawy sposób mogą uzupełnić lampiony, girlandy, łańcuch świetlne. Poza atrakcyjnym wyglądem wprowadzą do wnętrza bardzo interesujący klimat.